Květinky – Rozloučení s předškoláky, 20.6.2017

Fotky na rajce.net:

Rozloučení s předškoláky

V měsíci červnu se nejstarší děti pilně připravovaly na své závěrečné vystoupení s pásmem tanečků, básní a písniček. Na slavnostní rozloučení s předškoláky se všichni těšili! Rodiče i babičky zhlédli krátký program a pasování dětí na školáky. Kromě dárků na památku děti dostaly také milou pozornost od sponzora celé akce  – pana Kohuta. Psací potřeby ve škole určitě s chutí využijí! Tímto panu Kohutovi ještě jednou děkujeme!

A pak už se slavilo! Za perfektní program si sladkou odměnu báječní kluci i holky jistě zasloužili!

Milé děti, přejeme vám mnoho úspěchů ve škole, spoustu nových kamarádů  a zážitků! Bylo nám s vámi dobře…