Březen u Květinek, 2017

Fotky na rajce.net:

Březen u Květinek

Březen za kamna vlezem….a my nevlezli!!!Naopak! Těšili jsme se z prvních slunečních paprsků, volali jaro, probouzeli broučky, pokukovali na vycházkách po jarních kytičkách, poznávali jsme je, hráli si na ně, zdobili jsme si třídu a připravili spoustu výrobků na Velikonoční výstavu v naší školičce.

Březen, měsíc knihy…Knihy nás obklopují, pracujeme s nimi…listujeme, povídáme si nad obrázky, poznáváme písmena, číslice, některé děti dokáží přečíst i jednoduchá slovíčka…Každý den čteme pohádku před odpoledním odpočinkem. Je to oblíbený rituál, díky kterému se mnohé z dětí ponoří do sladké krajiny snění.

Koncem měsíce jsme se rozhodli navštívit knihovnu. Paní knihovnice nás mile uvítala, představila nové knihy pro děti, přečetla příběh o zvířátkách. Děti byly z návštěvy nadšené!

Nezanedbávali jsme ani svou fyzičku! Na školní zahradě jsme si pořádně zaběhali a po zimě „oprášili“ skluzavky a průlezky!