Květinky – Čertování, 1.12.2016

Fotky na rajce.net:

Ve čtvrtek 1.12. proběhlo ve třídě Květinky „Čertování“!

Na čertovskou besídku přišlo mnoho rodičů i prarodičů, aby se podívali na své „malé čertíky“. A ti se ukázali v celé své parádě! V krásných kostýmech, za které děkujeme maminkám, se děti velmi snažily a předvedly, co se ve školce naučily. Mnoho básniček a písniček s Mikulášskou tématikou navodilo příjemnou předvánoční atmosféru! Závěrečný „Čertí tanec“ ukončil celé vystoupení a děti sklidily velký potlesk!

Druhá část besídky se nesla v duchu tvořivém! Maminky i tatínkové se s vervou pustili do vyrábění andílka i svícinku, který si s dětmi odnesli domů! Děkujeme za krásné předvánoční odpoledne a těšíme se na další setkání♥